پذیرش

فرایند پذیرش

الف – پذيرش نمونه ها :

برای اولین بار در ایران پذيرش نمونه شبانه روزی و بدن تعطیلی انجام می شود.

شرايط پذيرش نمونه :

همراه هر نمونه حتما درخواست كتبي مبني بر موارد آزمايش درخواستي در سر برگ شركت متقاضي كه ممهور به مهر شركت يا موسسه باشد ارسال گردد. نمونه هاي ارسالي بايد كيفيت لازم و استاندارد را داشته باشند و در شرايط مطلوب ( از نظر درجه حرارت يا بسته بندي و …) به آزمايشگاه ارسال شده باشند. در مورد نمونه هايي كه نياز به عمليات آزمايشگاهي فوري دارند، قبل از هر گونه اقدامي حتما با آزمايشگاه هماهنگي صورت پذيرد.

ب- تسويه حساب مالي :

تسويه حساب در مورد هر نمونه ارسالي در همان روز و یا حداکثر تا 24 ساعت بعد انجام مي شود. مگر مواردي كه متقاضي با از اعضای VIP آزمایشگاه باشد. در صورت فراهم شدن شرايط فوق مسئول پذيرش اقدام به پذيرش نمونه خواهد نمود و بلافاصله نمونه پس از كد و شماره گذاري به بخش مربوطه ارسال ميگردد

ج- دريافت نتايج و نگهداری در بايگاني و اعتراضات :

زمان آماده شدن نتايج آزمايش بر روي برگه پذيرش قيد مي گردد ، نتايج صادر شده فقط در يك نسخه و در صورت درخواست متقاضي نسخه المثني صادر خواهد شد. نتايج صادره تا 6 ماه در آزمايشگاه نگهداري مي شود. نمونه هاي ارسالي در صورت امكان حداكثر تا 2 ماه در آزمايشگاه
در شرايط مطلوب نگهداري مي شوند. در صورت اعتراض صاحب نمونه، پس از هماهنگي و اعلام درخواست مجدد، آزمايش مربوطه تكرار يا به آزمايشگاه ديگر ارسال مي گردد.

•    نحوه عقد قرار داد:
ابتدا مشتری کتبا درخواست عقد قرارداد می نماید سپس آزمایشگاه پس از تکمیل فرم قرارداد و انجام امور اداری اصل قرارداد را در 2 نسخه تهیه می کند که یک نسخه نزد آزمایشگاه و نسخه دوم به شرکت داده می شود.

  شرکت رایمون دانا دایان یک شرکت دانش بنیان است که توسط آقای دکتر پور اکبری تاسیس گردیده است. این شرکت در حوزه های مختلفی از قبیل تولید کیتهای آزمایشگاهی، خدمات آزمایشگاهی کنترل کیفی مواد دارویی، غذایی، آرایشی وبهداشتی، همچنین خدمات تحقیق و توسعه و خدمات مشاوره ای تخصصی فعالیت می نمایید.

  آدرس

  تهران، دهکده المپیک، بلوار امیرکبیر، انتهای خیابان هاشم زاده، قائم 12 شرقی، شماره 29، طبقه 3

  تلفن

  021-44746860
  021-44746863
  021-44746865

  ایمیل

  info@rddco.com